Ipet me qera lokali te Kolegji Fama

Shitet nga: Nasuf 05 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 305 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet lokali me qera i cili ka 300m2 dhe eshte i pershtatshem per cfardo vep...
kemi dy lokale njeri eshte ne katin perdhes dhe tjetri ne katin e pare.
Lokalet jane ne gjendje shum te mire dhe puna mund te fillon me njiher.
Qmimi sipas marveshjes dhe kohe zgjatjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim