Ipet me qera

Shitet nga: Agron 18 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera . Tek 4llullat rr.bajram kelmendi . Banesa ndodhet ne katin e2 ka 2dhoma gjumi sallon kuzhin dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim