Ipet me qiara banesa L. Spitalit te Rrethi-Eulex-i

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri, gjinden ne katin e I-re
Me pamje kah rruga dhe pakingu,
Ështe e mobiluar me mobilje krejtesisht te reja,
Banesa ka kete renditje: sallon, kuzhine, nje dhom gjumi, koridor, banjo dhe teras.
Banesa posedon edhe keto karakteristika:- tv plazma, ngrohje qendrore individuale me termokos
dhe rrym, uje 24 ore, parkin per vetura etj.
Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim