Ipet me qira Banesa 2 dhomëshe 61m2 kati 5 në Qe..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Banesa 2 dhomëshe në Qender (afër Pro Credit Bank te komuna e Vjeter) me sipërfaqe 61m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. E mobiluar Komplet
Çmimi:250€


044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim