Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 1 Aktash

Shitet nga: Prona Net 04 Jan 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (afër OSB-es), me sipërfaqe 75m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Komplet e mobiluar. Për familjar.


Çmimi:300€


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim