Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 6 Mati 1

Shitet nga: Prona.net 06 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (te Rruga B, banesat e Dino Compani afer Nura Group) me sipërfaqe 75m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e Mobiluar.Çmimi:250€044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim