Ipet me qira Banesa 3 dhomshe 95m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 25 Gsh 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira kati 1, i shtëpisë, 95m2, 3 dhomëshe, në lagjen Kodra e Diellit, përball Postës së Vogël. Kati ka hyrje të veqantë, oborr dhe parking, dhomë e ndejës, kuzhinë të ndarë, 2 dhoma të fjetjes, korridor, banjo dhe ballkon.
Komplet e Mobiluar.Çmimi: 250€044443349
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim