Ipet me qira Banesa 4 dhomshe 120m2 kati 3 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 29 Krr 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira kati 3, i shtëpisë, 4 dhomëshe me sipërfaqe 120m2 në lagjen Kodra e Diellit, (përball Postës së Vogël). Kati ka , sallon me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes, korridor, banjo dhe 2 ballkona. Komplet e Mobiluar. Shtëpia është sistem banesor dhe ka hyrje të veqantë, oborr dhe parking, ujë 24or.Çmimi: 300€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim