Ipet me qira banes 2 dhomshe Dragodan te Pandora

Shitet nga: Prona Net 04 Jan 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe, në lagjen Arbëri (Mbi Ministrin e shëndetësis) me sipërfaqe 60m2, kati 6-të.Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, korridor, 2 ballkona dhe banjo. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 200€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim