Ipet me qira banes 2 dhomshe kati 6 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 04 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (mbi Vorrin e Ibrahim Rugoves afër banesave të bardha), me sipërfaqe 50m2 ne katin e 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, shpajz, banjo dhe ballkon me hapsir 30m2. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 150€


044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim