Ipet me qira banes 3 dhoshe 75m2 kati 1 Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona, (te Teatri Dodona, Mbrapa TEB-it), me sipërfaqe 75m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ësht komplet e mobiluar.Çmimi: 300€.044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim