Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (Garsonjere) 40m2..

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Gsh 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (garsonjere), në Lagjen Aktash mbi menzën e Studentave (afër OSBE-së), me sipërfafqe 40m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë , banjo, ballon dhe korridor. Komplet e mobiluar.Çmimi: 180€044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim