Ipet me qira banesa 1 dhomëshe 35m2 kati 1 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 14 Tet 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (garsonjere) në Lagjen Mati 1 (Përball Banesave të kuqe afer Nura Group) me sipërfaqe 35m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë, banjo, ballkon me 15m2 dhe korridor. Komplet e Mobiluar.
Ipet për Qift ose Familjar.


Çmimi:160€


044443349
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim