Ipet me qira banesa 1 dhomëshe 35m2 kati 1 Mati

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (garsonjere) në Lagjen Mati 1 (Përball Banesave të kuqe afer Nura Group) me sipërfaqe 35m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë, banjo, ballkon 15 dhe korridor. Komplet e Mobiluar.
Ipet për Qift ose Familjar.Çmimi:160€
044443349
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim