Ipet me qira banesa 1 dhomëshe 35m2 kati P Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Banesa 1 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, ( te Banesat e Kuqe, mbrapa postës te sh.f. Ismail Qemaili), me sipërfaqe 35m2, kati Përdhes. Banesa ka sallon me kuzhinë, banjo dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 150€


044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim