Ipet me qira banesa 1 dhomëshe 42m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 12 Maj 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (afer Sh.F.Ismail qemaili, te Posta e Vogel), me siperfaqe 42m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, banjo ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Çmimi: 180€.044199238
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim