Ipet me qira banesa 1 dhomshe 38m2 kati 2 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 04 Tet 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Aktash
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (garsonjere), në Lagjen Aktash, përball menzës te Studentave (te Reiffaizen Banka), me sipërfaqe 38m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, banjo, ballon dhe korridor. Banesa është Ekstra e Mobiluar.Çmimi: 200€.044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim