Ipet me qira banesa 1 dhomshe 45m2 Kodra e Diellit

Shitet nga: Prona Net 23 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe në lagjen Kondra e Diellit (te Posta e Vogël), me sipërfaqe 45m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Me nxemje qëndrore.
Çmimi: 200€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim