Ipet me qira banesa 1 dhomshe 47m2 kati 1 Kodra ..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Banesa 1 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, ( Te Banesat e Bardha, Afër Sh.F. Iliria, te Stacioni i Autobusav 4), me sipërfaqe 47m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë, banjo, shpajz dhe ballkon. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 150€044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim