Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 35m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (te banesat e hirta, afër furra Qerimi 2), me sipërfaqe 35m2 ne katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, ballkon, dhe banjo. Banesa është komplet e mobiluar. Te gjitha obligimet komunale i paguan pronari.
Çmimi: 180€044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim