Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 38m2 kati 3 Mati 1

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe, 38m2 kati 3-të në lagjen Mati 1 Mbi rrugën B, përball banesave të kuqe. Banesa ka dhomë dite me kzhinë, 1 dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar. Banesa ka ujë dhe rrym 24h.Çmimi: 200€
044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim