Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 50m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe ne lagjen Bregu i Diellit (Banesat e Bardha te staciloni 4shi, afër Sh.F.Iliria), me sipërfaqe 50m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 150€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim