Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 50m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e kuqe, afër Qendres Tregtare) me sipërfaqe 50m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 200€044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim