Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 50m2 kati 3 Dodona

Shitet nga: Prona Net 10 Gsh 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (te Sllovenia Sport, Mbrapa HOTEL SIRIUS), me sipërfaqe 50m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 250€044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim