Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 50m2 kati 4 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 10 Gsh 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshene lagjia Kodra e Diellit (afër Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 50m2 ne katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhome e gjumit, ballkon, korridor dhe banjo. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 250€044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim