Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 50m2 kati 4 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kondra e Diellit (te banesat e Kuqe, mbrapa Postës të vogël), me sipërfaqe 50m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 220€.044199238
049447345
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim