Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 53m2 kati 1 Dodona

Shitet nga: Prona Net 25 Gsh 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (nën Parkun e Qytetit afer Albi Market) me sipërfaqe 53m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 250€
044443349
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim