Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 55m2 kati 3 Dodona

Shitet nga: Prona Net 27 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe te Parku i Qytetit (afër Lapidarit Isa Kastrati) me sipërfaqe 55m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar me mobile moderne. Banesa ka uj 24h, me rezervar.

Çmimi:220€044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim