Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 57m2 Kati 4 Lagjj..

Shitet nga: Prona Net 10 Gsh 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (te Diellza 2), me sipërfaqe 57m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo,ballkon dhe korridor. Banesa është e pa mobiluar.
Çmimi: 150€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim