Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 57m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 05 Qer 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e Kuqe, te Ambullanta) me sipërfaqe 57m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndarë me trapezari, dhome te fjetjes, shpajz banjo, korridor dhe ballkon. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 250€.044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim