Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 1 Kodr..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (përball banesave të bardha, te Porzhegu Brodher), me sipërfaqe 60m2 ne katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhome e gjumit, shpajz, ballkon, dhe banjo. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 230€


044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim