Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 1 Aktash

Shitet nga: Prona Net 24 Gsh 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash, (mbi menxen e Studentave, afër OSB-es) me sipërfaqe 60m2, kati i 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e Mobiluar. Ku shpenzimet e ujit dhe mbeturinave i merr përsiper Pronari.

Çmimi: 230€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim