Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kondra e Diellit (te Banesat e Bardha, te Gjamia, afër Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 60m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 200€.044199238
049447345
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim