Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 2 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, ( Te Banesat e Bardha, te furra Qerimi 2. afër Xhamis), me sipërfaqe 60m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, dhomë gjumi, korridor, banjo, shpajz dhe ballkon. komplet e mobiluar.
Çmimi: 200€044199238
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim