Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 2 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (te banesat e bardha te Maxi afër sh.f. Iliria), me sipërfaqe 60m2 ne katin e 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhome e gjumit, shpajz, ballkon, dhe banjo. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 220€


044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim