Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 3 Arberi

Shitet nga: Kosova Immobilien 11 Maj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Arberi (te Ambasada Çeke) me sipërfaqe 60m2 në katin e 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 180€044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim