Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 3 Ulpian

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpian (te Simfonia), me siperfaqe 60m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Çmimi: 220€.044199238
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim