Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 4 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 06 Gsh 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kondra e Diellit (te banesat e Kuqe, mbrapa Postës të vogël), me sipërfaqe 60m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 200€.044443349
049447345
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim