Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 4 Qendër

Shitet nga: Kosova Immobilien 17 Nën 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Qendër (Përball Grandit, te Rektorati), me sipërfaqe 60m2 kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon, korridor dhe shpajz. Banesa është komplet e Mobiluar. Objekti ka lift.


Çmimi:250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim