Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 6 Aktash

Shitet nga: Prona.net 10 Gsh 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen Aktash (mbi menxen e Studentave, afër Salles 1 Tetori, te Daxa Elektonik) me sipërfaqe 60m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift, dhe është komplet e mobiluarÇmimi:250€044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim