Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 9 ne la..

Shitet nga: kosova Immobilien 15 Maj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (nën Parkun e Qytetit, mbrapa Albi Market), me sipërfaqe 60m2 në katin e 9-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift dhe esht pjeserisht e mobiluar, mobilohet komplet.Çmimi: 270€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim