Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 61m2 kati 1 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (te banesat e bardha, afër stacionit të autobusave 4), me sipërfaqe 61m2 ne katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhome e gjumit, shpajz, ballkon, dhe banjo. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 200€


044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim