Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 4 Kalab..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabri (afër universitetit UBT, te FSK-ja) me sipërfaqe 62m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Çmimi: 250€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim