Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 63m2 kati 6 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 04 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash, (përball F.K.Edukimi, rr.Agim Ramadani), me siperfaqe 63m2, kati 6-të. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndar me trapezari, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar. Objekti ka Lift.
Çmimi: 300€.044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim