Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 64m2 kati 3 në Ar..

Shitet nga: Prona Net 14 Tet 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Arberi( te Komuna e re) me sipërfaqe 64m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Komplet e mobiluar.
Çmimi: 250€.


044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim