Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 65m2 kati 2 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 06 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kondra e Diellit (te banesat e bardha, afër Maksit), me sipërfaqe 65m2 në katin e 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 200€.
044443349
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim