Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 65m2 kati 3 Aktash

Shitet nga: Prona Net 01 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash, (mbi menzen e Studentave, afër OSB-es)t me sipërfaqe 65m2, kati i 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e Mobiluar.Çmimi: 250€044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim