Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 65m2 kati 4 Arberi

Shitet nga: Prona Net 14 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Arberi (te komuna e re, banesat e Tregtis), me sipërfaqe 65m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa posedon klim, lift dhe nxemje qendrore me rrym. Komplet e mobiluar me mobile standarde.Çmimi:300€044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim