Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 65m2 kati 5 Dardani

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Krr 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dardani(mbrapa Bill Clinton, te Ora), me sipërfaqe 65m2 në katin e 5-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 300€.
044443349
049447345
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim