Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 67m2 kati 8 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 21 Pri 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbi rrugen B, Banesat e Tregtis) me sipërfaqe 67m2, kati 8-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka kuzhinen komplet. Banesa ka uj 24h, me rezervar,

Çmimi:170€.

044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim